yandex

Kullanım Şartları

  • İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi Biletile.com’a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.
  • Biletile.com, sözleşme şartları da dâhil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Biletile.com, anlaştığı kişi, kurum ya da kuruluşlar adına, bunlarla yapılan sözleşmelere istinaden bilet satmaktadır. Biletile.com, sağladığı hizmet konusunda havayolu firmalarının değişikliklerine belirli bir garanti vermez. Site ve içeriği havayolu firmalarından anlık olarak alınan verileri "olduğu gibi" sunulmaktadır.
  • Anlaşma yapılan kişi, kurum ya da kuruluşun bilet satış politikaları ve yapılan sözleşmeler doğrultusunda, Biletile.com’dan satılan bir biletin bedelini ve eğer alındıysa hizmet bedelini iade etmesi söz konusu değildir.
  • Anlaşma yapılmış ve Biletile.com üzerinden bileti satılmış olan kişi, kurum ya da kuruluş, muhtelif sebeplerle hizmeti Kullanıcıya vermeyebilir veya erteleyebilir. Hizmetin herhangi bir şekilde iptal edilmesinden Biletile.com sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda detaylı bilgi alabilmek için Biletile.com ile temasa geçmeniz gerekmektedir.
  • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, Biletile.com bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişikliği yapması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletile.com’dan talepte bulunulamaz. Ancak ilgili kişi, kurum ya da kuruluşun etkinlik iptal ya da erteleme ardından vereceği bilgiler ve gelişmeler, Biletile.com aracılığıyla iletişime geçilerek öğrenilebilir.
  • İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. Biletile.com’un, kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

Kullanım Şartları